Parafínové svíčky

Parafínové svičky Rentex

Všechny naše parafínové svíčky jsou od prvopočátku vyrobeny ručně, takže každá z nich je originálem. Naše firma patří k nejvýznamnějším ručním výrobcům parafínových svíček v ČR. Každému jednotlivému kusu svíčky je věnována náležitá péče v průběhu celého technologického procesu. Při výrobě svíček se používají pouze ty nejkvalitnější suroviny. Výsledkem je parafínová svíčka s dlouhou dobou hoření, kvalitní povrchovou úpravou a nestékavostí. Nabízíme i zakázkovou výrobu parafínových svíček a to jak velkosériovou tak i malosériovou. Na přání zákazníka vyrobíme téměř jakýkoliv tvar svíčky včetně barvy nebo vůně. Zajistíme rovněž balení a dopravu svíček.

V současné chvíli máme v nabídce více jak 1200 druhů parafínových svíček, které můžete zakoupit i našem e-shopu. Pro zobrazení velkoobchodních cen je nutné se zaregistrovat a vyplnit IČO.

Novinkou v našem sortimentu jsou čajové svíčky, balené po 15ks v dárkové krabičce. Precizní hoření beze zbytků v kalíšku a postupné uvolňování vůně (máme v nabídce 20 druhů).

Parafínové svičky Rentex
Parafínové svičky Rentex
Parafínové svičky Rentex
Parafínové svičky Rentex

Naše svíčky můžete zakoupit nejen jednotlivě, ale i dárkovém balení. A to buď v provedení bílá dárková krabička s vlepeným okénkem nebo v hnědé dárkové krabičce s dřevitou vlnou.

Parafínové svičky Rentex
Parafínové svičky Rentex
Parafínové svičky Rentex

Informace pro maloobchody

Veškeré naše výrobky můžete výhodně objednat přímo v našem e-shopu www.esencialni-oleje.com. Objednávky odesíláme do 48 hodin (90% objednávek odesíláme do 24 hodin) na dobírku ČESKOU POŠTOU balíkem do ruky. Doprava zdarma při objednávce nad 1.000,-Kč bez DPH (1210,-Kč včetně DPH). Při větších objednávkách poskytujeme slevy.

Níže uvedené slevy se odečítají až při dokončení nákupu z jeho celkové ceny.

Parafínové svičky Rentex

  • Při nákupu nad 2.000,-Kč bez DPH sleva 5%
  • Při nákupu nad 3.000,-Kč bez DPH sleva 6%
  • Při nákupu nad 5.000,-Kč bez DPH sleva 7%
  • Při nákupu nad 7.000,-Kč bez DPH sleva 8%
  • Při nákupu nad 9.000,-Kč bez DPH sleva 10%
  • Při nákupu nad 10.000,-Kč bez DPH nás kontaktujte,rádi Vám poskytneme individuální slevu.

Informace pro velkoobchody

V případě zájmu o naše výrobky volejte prosím na tel. 777 630 306 nebo pište na e-mail: rentex@seznam.cz.